Ekskluzywne apartamenty w Zakopanem – pokochasz je od pierwszego wejrzenia

Zakopane to największe polskie miasto położone w bezpośrednim sąsiedztwie pięknych Tatr. Od dziesięcioleci odwiedzają je rzesze turystów, a także amatorzy górskich wędrówek oraz narciarstwa. Z myślą o nich przygotowaliśmy luksusowe apartamenty w samym sercu Zakopanego. Jeśli poszukujesz noclegów na wczasy dla rodziny lub wypad ze znajomymi, zapraszamy do naszych apartamentów!

Apartament w centrum Zakopanego – poznaj nasze kwatery przy ulicy Brzozowej i Sienkiewicza

Do dyspozycji Gości oddajemy 13 w pełni wyposażonych luksusowych apartamentów. Większość z nich znajduje się przy ulicy Brzozowej lub Sienkiewicza, w centrum Zakopanego. Dzięki tej lokalizacji w kilka minut znajdziesz się na Krupówkach, dworcu PKP i PKS, w Aqua Parku lub na przystanku autobusowym, skąd pojedziesz prosto na tatrzańskie szlaki!

Wynajmij nowoczesne apartamenty w Zakopanem i spędź spokojny urlop w górach

Nasze ekskluzywne noclegi w Zakopanem dostosowane są do Twoich potrzeb. Na stronie każdego lokum sprawdzisz jego wyposażenie oraz dostępne sprzęty. Jesteśmy przekonani, że poczujesz się tutaj jak u siebie w domu. Ceny za luksusowe apartamenty w górach zaczynają się już od 150 zł za dobę. Serdecznie zapraszamy!


Udogodnienia

Lokalizacja